Projekt%20bez%20tytu%C5%82u%20(3)_edited

O NAS

Nasza firma świadczy usługi logistyczne od ponad 5 lat. Z pasją dążymy do doskonałości, dbając o rozwój naszej kadry. Dla wielu firm i organizacji ALB Logistics jest istotnym elementem strategii biznesowej.


Oferujemy szereg usług logistycznych na terenie Europy i krajów WNP. Dla naszych klientów realizujemy transporty, odprawy celne oraz magazynowanie. W zakresie naszych usług mieści się również transport ładunków przy wykorzystaniu różnych typów ciężarówek na terenie do dowolnego obszaru mieszkalnego na terenie Europy oraz krajów Azji Zachodniej.

ALB Logistics sp. z o.o. posiada również szerokie możliwości w zakresie organizacji transportu na terenie całego świata, jak i również pośredniczenia przy transakcjach importowych (bardzo dobra znajomość rynku chińskiego), jak i eksportowych (szeroki wachlarz współpracujących partnerów).

 

Nasz zespół

Ilirjan Osmanaj

CEO

i.osmanaj@alblogistics.pl 

Dawid Kamola

CFO

d.kamola@alblogistics.pl 

Magdalena Warnke

Business Development Manager

m.warnke@alblogistics.pl  

Ledion Katundi

Managing Director Poland

l.katundi@alblogistics.pl| Phone: +48 511 599 510

Bekham Hyka

County Director UK

b.hyka@alblogistics.pl

Angelisa Brignone

Business Development Director UK

a.birgnone@alblogistics.pl

Oskar Ryczyński

Logistics  & Administration Specialist 

o.ryczynski@alblogistics.pl | Phone: +48 532 086 641

Anna Ryczyńska

Warehouse Manager

a.ryczynska@alblogistics.pl | Phone: +48 668 215 510

Marcin Kowalczyk

Key Account Manager

m.kowalczyk@alblogistics.pl | Phone: +48 607 030 885

Oleg Kuczyński

Key Account Manager

o.kuczynski@alblogistics.pl | Phone: +48 532 085 525

Potrzebujesz więcej informacji? Odezwij się!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszych kanałów mediów społecznościowych.

  • Facebook
  • LinkedIn

© 2020 by ALB Logistics